Zarejestruj się i otrzymaj
korzystniejsze warunki handlowe B2B.
Elektroniczna waga handlowa Lilascale LSW-D to kompaktowe urządzenie wagowe z certyfikatem legalizacji OIML, przeznaczone do zastosowania w handlu detalicznym wszędzie tam, gdzie sprzedaż odbywa się na wagę. Platforma ze stali nierdzewnej 304 o wymiarach 23×20 cm i zakres ważenia 6–15 kg z działką 2 g zapewniają precyzję wymaganą przy sprzedaży artykułów spożywczych, mięsa, serów, owoców i warzyw.
Zasilanie dwutorowe – sieciowe 230V lub baterie – pozwala na pracę zarówno na stoisku przy gniazdku, jak i na targowisku lub bazarze bez dostępu do prądu. Wyświetlacz LCD z podświetleniem jest czytelny w każdych warunkach. Interfejs RS-232C i USB (opcja) umożliwiają podłączenie do kasy fiskalnej lub systemu POS.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nośność maksymalna | 15 kg |
| Nośność minimalna | 6 kg (zaokrąglenie) |
| Działka legalizacyjna (e) | 2 g |
| Wymiary platformy | 23×20 cm |
| Materiał platformy | Stal nierdzewna 304 |
| Wyświetlacz | LCD z podświetleniem |
| Zasilanie | 230V / 50Hz + baterie (opcja) |
| Interfejs komunikacyjny | RS-232C (USB – opcja) |
| Temperatura pracy | +5°C do +40°C |
| Certyfikat | OIML – legalizacja do handlu detalicznego |
| Legalizacja handlowa | TAK – obowiązkowa przy sprzedaży na wagę |
| Wymiar | Wartość |
|---|---|
| Szerokość platformy | 23 cm |
| Długość platformy | 20 cm |
| Całkowita wysokość (z terminalem) | ok. 28 cm |
Zgodnie z przepisami polskiego i unijnego prawa miar, wszystkie wagi stosowane w handlu detalicznym i hurtowym (sprzedaż towaru na wagę) muszą posiadać aktualną legalizację. Brak legalizacji lub stosowanie wagi z przeterminowaną legalizacją grozi mandatem lub zamknięciem punktu handlowego podczas kontroli Inspekcji Handlowej. Legalizacja wagi LSW-D jest ważna przez 2 lata od daty zakupu.