Nie masz konta?
Zarejestruj się i otrzymaj
korzystniejsze warunki handlowe B2B.
Zarejestruj się i otrzymaj
korzystniejsze warunki handlowe B2B.
Waga elektroniczna pomostowa serii PRO została stworzona z myślą o intensywnej eksploatacji w magazynach, zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, punktach skupu oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest legalizowane ważenie towarów. Dzięki legalizacji OIML urządzenie może być wykorzystywane do rozliczeń handlowych i wystawiania dokumentów opartych na wyniku ważenia.
Miernik B9C z wyświetlaczem LCD i portem RS-232C pozwala na integrację z systemami ERP i drukarkami.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nośność maksymalna | 1500 kg |
| Działka legalizacyjna (e) | 500 g |
| Wymiary platformy | 120×150 cm |
| Typ | pomostowa |
| Materiał platformy | Stal ryflowana malowana proszkowo |
| Miernik wagowy | B9C |
| Wyświetlacz | LCD |
| Zasilanie | 230V / 50Hz, Akumulator |
| Interfejs komunikacyjny | RS-232C |
| Temperatura pracy | -10°C do +40°C |
| Certyfikat | OIML – legalizacja handlowa |
| Wymiar | Wartość |
|---|---|
| Szerokość platformy (robocza) | 120 cm |
| Długość platformy (robocza) | 150 cm |
| Wbudowane rampy najazdowe | NIE |
| Kabel łączący miernik z platformą | 5 m |